Ragtime przenosi swój talent do Niemiec!

2015-ragtime

Potwierdzamy informację, którą podał w ubiegłym tygodniu europejski portal ujeżdżeniowy Eurodressage! W połowie lipca z powodzeniem zakończyła się nasza wspólna przygoda z Ragtime’m. Dla nas oznacza to koniec pewnego etapu pracy z koniem, 2015-ragtime1który zaowocował sporymi sukcesami w karierze sportowej Tomka. W chwili, gdzie coś się kończy, coś się również zaczyna. Stawiamy bowiem przed sobą nowe cele i nowe wyzwania.

W ciągu ostatnich dwudziestu miesięcy Tomek robił to, co robi najlepiej. Szkolił konia. W ciągu tego okresu doprowadził konia, który był na poziomie juniorskim do konkursów Grand Prix. Co więcej, wyniki, które uzyskiwał pozwoliły mu w roku 2014 zdobyć srebrny medal Halowego Pucharu Polski i brązowy Medal Mistrzostw Polski Seniorów oraz uplasować się na 158 miejscu rankingu FEI Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Osiągnięcie sukcesu sportowego nie było by jednak możliwe, gdyby nie setki godzin spędzonych na wspólnych treningach. Tomek oddał Radkowi serce, a ten odwzajemniał się na czworoboku dobrymi wynikami procentowymi.

Nową właścicielką Radka została utalentowana niemiecka zawodniczka GP U25 Laura Reinke, która pracuje pod okiem doświadczonej medalistki olimpijskiej Ellen Bontje. Nas cieszy najbardziej to, że metody pracy z koniem są zbliżone do tych, które prezentuje Iza i Tomek. Za Laurę i Ragtime’a trzymamy kciuki, ich wspólna przyszłość wygląda obiecująco!

2015-ragtime2

Leave Your Reply